צרו קשר: 052-6979815

רונן טופל
מאמן אישי ומנטור לקריירהאודות

 

עוסק בתחום הפיתוח העסקי והשיווק שנים רבות. במשך השנים הפכתי ל"רשמית" את גישתי המקצועית / ניהולית שלאורה פעלתי מאז ומתמיד.
השכלתי כוללת לימודי ניהול בתי מלון, שיווק בינלאומי ויצוא, אין ספור קורסים, השתלמויות וסדנאות בתחומים משיקים.
סיימתי בהצלחה לימודי אימון קוגניטיבי במכללת "יוזמות" בחסות ביה"ס לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת בר- אילן ובו בזמן התמחתי כמנטור לקריירה ותעסוקה באירגון "סטרייב". היום אני מאמן אישי, מנטור ליזמים, לקידום עסקים וקריירה.
לאורך הקריירה ניהלתי  חברות וארגונים. אני מנהל וניהלתי את השיווק והפיתוח העיסקי של מספר חברות בתחומים שונים, הן בתעשייה ובמסחר המסורתיים והן בתחום ההיי-טק. עבדתי כיועץ עצמאי עם חברות שונות, הקמתי עסקים מין היסוד, כיהנתי כחבר בהנהלות ובמועצות מנהלים של ארגונים עסקיים ומלכ"רים.
אני מציע אימון וליווי (מנטורינג) על מנת להשיג מטרות  כמו שיפור תוצאות העסק, קידום הקריירה ו/או המיזם, יציאה לדרך חדשה  ועוד
האימון מאפשר התקדמות בצורה מושכלת תוך ניצול  הכישורים היכולות והידע שנרכשו במהלך ניסיון החיים, הלימודים והתעסוקה  ומימוש הפוטנציאל הטמון בהם.
אני מאמין שאני יכול לתרום לפיתוח היכולות ולסייע בקבלת החלטות אישיות להמשך התקדמות בעסק ובחיים. בתהליך האימון נגדיר מטרות / חזון / חלום ונעצב דרך להגשמה. כמו כן, נכיר כלים ופתרונות ניהוליים/עסקיים לאלו מכם אשר רוצים לפתח את העסק, הקריירה או יזמות אישית. באמצעות האימון והליווי (מנטורינג) אעזור למצות את החוזקות, הנסיון והכשרונות הקיימים בכל אחד/ת בצורה יעילה ואפקטיבית יותר.
פיתוח והעצמה של הכישורים הנ"ל נעשים באמצעות כלים אישיים וניהוליים שנלמדים ומיושמים לטובת שיפור הביצועים והתוצאות האישיות, הנטיות התעסוקתיות והתנהלות היומיומית בבית, בסביבה ובעבודה.
תהליך האימון הקוגניטיבי אותו אני מעביר, מוטה תוצאות, ונועד להשיג מטרות כפי שיוגדרו  על ידי המתאמן.
תוצאת האימון היא תכנית עבודה מעשית ומובנית הכוללת שלבים שונים ולוחות זמנים להשגת המטרה
האימון הינו דיסקרטי לחלוטין, מוסכם בחתימה הדדית ומונחה ע"י קוד אתי מוקפד .
התהליך הוא אישי, "אחד על אחד". רוב התהליך מוטמע בין הפגישות ומשפיע באופן חיובי ומיידי על התהליכים במהלך שיגרת העבודה השוטפת באמצעות שימוש בכלים הנלמדים.


© רונן טופל 2017

כאן יבוא סלוגן