צרו קשר: 052-6979815

רונן טופל
מאמן אישי ומנטור לקריירההגישה האימונית שלי

 


אימון – על כל תחומיו, הוא מקצוע שמהותו מומחיות בניהול תהליך שינוי משמעותי ובר קיימא. התהליך מוגדר בזמן, והוא מושתת על מערכת יחסים מקצועית, ועל בסיס של פתיחות ושל אמון בין המתאמן למאמן.
האימון ממוקד תוצאה מעשית, ועיקרו הנחיית המתאמן למימוש עצמי מיטבי ולהשגת היעדים המבוקשים על ידו – בהתאם לערכיו, לשאיפותיו ולכישרונותיו. תהליך האימון מאפשר למתאמן להכיר בעוצמותיו ובדפוסי המחשבה המנהלים אותו, וכן ליצור רעיונות ותפיסות לקידום השגת מטרתו. המאמן יוצר מרחב שבו המתאמן יכול לעצב את חזונו בתחומים אותם בחר לקדם, ולפעול להגשמתו (לשכת המאמנים בישראל - הקוד האתי)
גישת האימון הקוגניטיבית / פרואקטיבית
הגישה עושה שימוש בכישרונותיו ויכולותיו של המתאמן (שתמיד קיימים) ובעיקר ברצונותיו כפי שבאים לידי ביטוי וחשיפה בתהליך האימון. הכל בשילוב של רגש ורציונל - בהתאם לאישיות הייחודית של כל אחד.
יצירת קשר פורה עם המתאמן. בניית יחס דיסקרטי ומקצועי של אמון ופתיחות, סיוע בהבאה לגילוי מחדש וחשיפה עצמית של יכולותיו של המתאמן. אימון לשימוש ביכולות אלה על מנת להגיע למטרה עפ"י הגדרתו של המתאמן.
עפ"י אמונתי "האימונית" לכל אחד יש את היכולות להגשים את החזון / חלום שלו. קורה שבשמך הזמן, יכולות אלו "נרדמות" תוך כדי שטף החיים והעשייה של הדברים הבוערים, הסיזיפיים, הנוחים והזנחת הדברים החשובים לנו באמת, מתוך "כורח המציאות", כפי שנתפס ע"י רובנו.
בשלב כלשהו, אנו מוצאים את עצמינו סובבים במעגלים בלתי מספקים, מרגיזים, מתסכלים ולא מצליחים לפרוץ אותם. מעגלי חיים אלו יכולים להיות מעגלי עבודה, תפקיד, משפחה, הגשמה עצמית, זוגיות, יחסים עם הילדים, ערגה וגעגוע לאותם דברים שפעם חשבנו שנגשים.
הגישה הפרואקטיבית / קוגניטיבית אותה אני חי ומאמן נועדה להשיג תוצאות בצורה מובנת ומסודרת עם ניהול נכון של התהליך תוך הצבת אבני דרך, נקודות ביקורת ולוחות זמנים.
רוב העבודה נעשית בין הפגישות השבועיות ע"י המתאמן תוך יישום הלכה למעשה ביומיום והפנמתם כהתנהגות נרכשת של הכלים האימוניים הנלמדים.

כאן יבוא סלוגן